На Рівненщині підприємці надають перевагу використанню новітніх РРО

Дата: 20.10.2021 09:14

За інформацією управління електронних сервісів ГУ ДПС у Рівненській області, новітні програмні реєстратори розрахункових операцій у господарській діяльності використовують 597 суб’єктів господарювання Рівненщини.

При цьому юридичні особи використовують  109 ПРРО, а приватні підприємці -  620 таких програмних засобів.

Зважаючи на переваги роботи новітніх реєстраторів розрахункових операцій, число користувачів програмних рішень динамічно зростає. Встановлення таких ПРРО не вимагає фінансових витрат, адже програмне забезпечення надається податковою службою безкоштовно.

Враховуючи, що з 01.01.2022 року розширюється коло платників, які  будуть зобов’язані проводити готівкові розрахунки зі споживачами через зареєстровані належним чином реєстратори розрахункових операцій, податківці пропонують суб’єктам господарювання завчасно зареєструвати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій у контролюючих органах з метою дотримання вимог чинного законодавства України.

Отримати інформацію про новітні РРО можна на вебпорталі ДПС за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.