Рівненщина: платники єдиного податку поповнили місцеві бюджети на пів мільярда гривень

Дата: 15.10.2021 08:34

У січні-вересні поточного року до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло 509 мільйонів гривень єдиного податку. За словами в.о.начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, порівняно з показниками аналогічного періоду минулого року надходження єдиного податку збільшились на 22 відсотки, або на 109 млн гривень.

Зокрема, від фізичних осіб-підприємців місцеві скарбниці отримали 477 мільйонів 448 тисяч гривень, від суб'єктів господарювання-юридичних осіб – 81 мільйон 921 тисячу гривень, від агровиробників – 39 млн 881  тисячу гривень.

В загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів надходження єдиного податку становлять 12 відсотків, тож цей платіж є досить вагомим для бюджетів громад.