Дорогі жителі Малолюбашанської ТГ! Шановні захисники та захисниці України!

Дата: 14.10.2021 16:34

14 жовтня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисників та захисниць України.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України.

Висловлюю сердечну подяку кожному, хто проявив героїзм, справжній український бойовий дух під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Доземний вам уклін!

Бажаю всім захисникам та захисницям міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого.

З повагою, в.о.сільського голови
Алла ЛЕМЕШЕВСЬКА