A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Під час ведення підприємницької діяльності виникають додаткові питання – зверніться до «ЗІРу»

Дата: 13.10.2021 12:30
Кількість переглядів: 21

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області інформують суб’єктів господарювання про постійне оновлення Бази знань – «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (далі – «ЗІР»), що функціонує на сайті ДПС. Дана база містить відповіді на актуальні запитання, структуровані за напрямками щодо застосування норм податкового законодавства, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.

Кожен платник податків може у вільному доступі скористатись Базою знань через вебпортал ДПС (вкладка на головній сторінці), безпосередньо через пошукову систему в інтернет-мережі на сайті «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» чи за посиланням https://zir.tax.gov.ua.

За допомогою «ЗІР» крім запитань-відповідей можна ознайомитись з додатковою, зокрема ставками податків та зборів, податковим календарем, ознайомитись із переліком адміністративних послуг та багато іншого.

Звертаємо увагу, що у платників податків є можливість приєднатися до сервісу отримання інформації про останні зміни в податковому законодавстві, а також отримувати інформаційно-довідкові послуги від Контакт-центру ДПС, скориставшись переходом у Viber чи Telegram.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора