Безкоштовна вища освіта за напрямком ТУРИЗМ для людей з інвалідністю (2 хвиля набору!)

Дата: 05.10.2021 16:21

Академія праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ) в рамках проекту “ Вір У Себе Інклюзивний освітній проєкт” надає можливість людям з інвалідністю отримати вищу освіту за спеціальностями “Менеджмент” (з фокусом на менеджменті туризму) та “Туризм” за кошти Фонду соціального захисту інвалідів за напрямками:

Спеціальність Туризм (бакалаврат):

Туристичний бізнес

Круїзний туризм та яхтинг

Курортний і СПА туризм

Готельно-ресторанний бізнес

Екскурсійна та анімаційна діяльність

Спеціальність Менеджмент (магістратура):

Менеджмент в туристичній індустрії

Ці спеціальності відкривають випускникам величезний простір для розвитку та самореалізації у багатьох напрямках: активний туризм, екскурсійне обслуговування, робота у туристичних компаніях, готельно-ресторанний бізнес, рекреація та оздоровлення, організація офлайн та онлайн- ділових заходів й конференц-сервісу, організація дозвілля і відпочинку у різних їх проявах та формах.

Форма навчання: заочна.

Для участі у проекті потрібно зареєструватися за посиланням.

СТРОКИ - до 15 жовтня 2021 року.
Якщо ви вже маєте вищу освіту (диплом магістра чи спеціаліста) ви також можете брати участь у проекті й отримувати нову актуальну професію!
Контактна особа: Людмила Гуляєва, тел.050-411-48-12, glp2002@ukr.net