Шановні працівники освіти Малолюбашанської територіальної громади!

Дата: 03.10.2021 10:10

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

Мабуть, не має на світі неважливих професій, але в кожній професії є своя спрямованість, своя відповідальність. Ваша місія є визначальною для держави - саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити. Вчитель закладає в дитині ті моральні й духовні якості, з якими вона йде в подальше  життя.

Бути педагогом – це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів найважливіше, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху.

Щиро вдячна вам за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Хай ваше життя завжди наповнюється любов’ю й повагою ваших учнів. Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, благословенних днів, творчої наснаги і нових педагогічних звершень.

З повагою, в.о.сільського голови
Алла ЛЕМЕШЕВСЬКА