Шановні бібліотекарі Малолюбашанської громади!

Дата: 30.09.2021 08:52

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Діяльність бібліотек нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури. Ви є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу.

Щиро дякую вам за вашу благородну просвітницьку діяльність та за розвиток суспільної культури!

Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проєктів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях! Міцного вам здоров'я, щастя, родинного затишку, миру, благополуччя, вдячних читачів та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

З повагою, в.о.сільського голови

Алла ЛЕМЕШЕВСЬКА