Рівненський районний відділ № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області запрошує до співпраці волонтерів пробації.

Дата: 29.09.2021 14:08

Волонтер пробації – це людина, яка добре знає себе та розуміє інших, демонструє гнучкість та емпатію у взаємодії з оточуючими, терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань. Тільки за такої умови волонтер пробації зможе ефективно виконувати свої функції та допомагати клієнтам пробації у пошуку шляху до правослухняного життя і подоланні складних життєвих обставин.

Волонтери пробації  сприяють органу пробації у здійсненні нагляду за суб'єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи задля забезпечення безпеки суспільства.

Волонтером пробації може бути фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, володіє такими навичками, як комунікабельність, відповідальність, лояльність, організованість.

Чекаємо за адресою: м. Костопіль, вул. Незалежності,14, Рівненська область.  Довідка за телефоном 0961813107 Сергій Алексійчук.

БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ!