Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі - Природний газ

Дата: 27.09.2021 15:37

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів», Малолюбашанська сільська рада (код ЄДРПОУ 04386226, адреса: вул. Соборна, 10, с. Мала Любаша, Рівненська область, 35009) інформує про проведення закупівлі природного газу за процедурою відкритих торгів.

Закупівля за процедурою відкриті торги «Природний газ», за КЕКВ 2274 Оплата природного газу, код національного класифікатора України ДК 021:2015-09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 - Природний газ) (Ідентифікатор закупівлі UA-2021-09-22-011852-b). Очікуваний обсяг постачання газу: 8000 м³

Очікувана вартість предмета закупівлі: 250000,00грн.

Період поставки: по 31 грудня 2021 року

Місце поставки: до меж балансової належності об’єктів Малолюбашанської сільської ради , а саме: - с. Мала Любаша,  вул. Соборна, 10; с. Маща, вул. Центральна, 61; с. Мирне, вул. Центральна, 50.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Фізико-хімічні показники газу природного, який постачається Замовнику, повинні відповідати міждержавному ГОСТ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового та комунально-побутового призначення. Технічні умови», положенням Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем.

Якість газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м.), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів за Цельсієм, тиск газу (Р) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Постачальник забезпечує своєчасну реєстрацію споживача в Реєстрі споживачів постачальника (на інформаційній платформі Оператора ГТС) у відповідному розрахунковому періоді, відповідно до Правил постачання природного газу.

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до прогнозованих обсягів споживання природного газу упродовж 2021 року.

Для визначення очікуваної вартості закупівлі брали до уваги інформацію про середньозважені ціни на природний газ за результатами електронних біржових торгів на Українській енергетичній біржі станом на 21.09.2021.