Шановні працівники закладів дошкільної освіти Малолюбашанської ТГ!

Дата: 27.09.2021 13:43

Від щирого серця вітаю всіх працівників дошкільної освіти з професійним святом, яке об’єднує багатьох людей: вихователів, помічників вихователів, психологів, медсестер, методистів, кухарів - Днем вихователя і всіх дошкільних працівників.

Ваша праця, мабуть, є найскладнішою. Ви працюєте з маленькими дітьми. Усі ви даруєте своє життя дітям. Допомагаєте їм пізнавати світ. Розвиваєте необхідні для подальшого навчання навички. Саме ви прививаєте наймолодшим жителям нашої громади основи людяності, порядності, самостійності, даєте перші знання, готуєте до шкільного життя та створюєте фундамент їхнього майбутнього.

В цей особливий день бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, любові та здійснення мрій. Нехай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних, а доля нехай сторицею віддячить вам за невтомну працю.

З повагою,

в.о.сільського голови