Рівненщина: завдяки сумлінню платників податків краю доходи зведеного бюджету зросли на понад 1,6 млрд гривень

Дата: 02.09.2021 16:15

Протягом січня - серпня 2021 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету країни 7 млрд 764 млн гривень. За словами керівника податкової служби області Віталія Чуя, це на 27 відс., або на 1 млрд 683 млн грн більше, ніж у січні - серпні минулого року. Таким чином, забезпечується позитивна динаміка надходжень податків і зборів від платників регіону.

Крім того, від платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за вказаний період надійшло 4 млрд 362 млн грн, що перевищує фактичні надходження за січень - серпень минулого року на 29 відс., або на 973 млн гривень.

Віталій Чуй зауважує, що позитивна динаміка сплати податків характеризує стабільну господарську діяльність платників податків, і як наслідок – виконання податкових зобов’язань представниками реального сектору економіки, які працюють прозоро і ефективно, забезпечуючи наповнення бюджетів усіх рівнів.

Головне управління ДПС у Рівненській області