Заходи з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України в ПБФ с.Лісопіль

Дата: 25.08.2021 09:59

23 серпня 2021 року з нагоди Дня прапора та відзначення 30-ї річниці Незалежності України, в публічній бібліотеці-філіалі с.Лісопіль було проведено історичну годину «Історична правдивість українського прапора» та організовано книжкову виставку «Живи та міцній українська державо».

Розпочався захід з короткого екскурсу в історію українського стяга – з козацьких часів і дотепер, доступно викладеного бібліотекарем Людмилою Дубіч для юних відвідувачів. Після цього, освоєний матеріал надійно закріпили переглядом документального фільму та розв’язуванням вікторини.

А оскільки цьогоріч країна святкувала ювілейний день народження не обійшлись і без вітань – колоритні україночки Мілана Дубар, Вікторія Красновська, Катерина Калаур, Анастасія Красновська, Валерія Красновська та Анастасія Брикса присвятили Україні та її жовто-блакитному символу поетичні рядки, а Валерія Красновська ще й музичне вітання.

Бібліотекар ПБФ с.Лісопіль

Людмила ДУБІЧ