З Днем народження моя Україно!

Дата: 23.08.2021 15:18

24 серпня – це не просто День народження держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє.

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та з метою гідного відзначення 30-ї річниці проголошення Незалежності України, в бібліотеці села Борщівка для користувачів підготовлено вітальну відео-листівку «З Днем народження моя Україно!».

Діти висловили свою любов до рідної землі через творчість – свої мрії та сподівання залишили в малюнках на асфальті «Я люблю свою країну, я люблю своїх людей».

А свої знання та ерудицію проявили під час проведення історично-патріотичного візерунку «Подія, яка змінила світ».

Бібліотекар ПШБФ с.Борщівка

Катерина Рахільчук