Моя Україна - єдина країна

Дата: 22.08.2021 15:26

Мрія одна – мирна незалежна Україна!

Вишита колоссям і калиною,

Вигойдана співом солов’я,

Зветься веселково – Україною

Земле зачарована моя.

О. Богачук

Щороку, 24 серпня наша країна відзначає найбільше національне свято нашої державності – День Незалежності.

Цього року, ми святкуємо вже 30 років з того моменту, коли Верховна Рада України урочисто прийняла акт про проголошення України незалежною, самостійною, демократичною державою, коли здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Ця доленосна подія стала проявом високої свідомості українського народу, втіленням його багатовікових прагнень до демократії і свободи, побудови суверенної держави.

З нагоди 30-річчя Незалежності України, публічно-шкільна бібліотека-філіал с.Мирне запрошує усіх бажаючих відвідати книжкову виставку-свято "Моя Україна - єдина країна!"

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК