В.о.сільського голови Аллу Лемешевську нагороджено почесною грамотою Рівненської районної державної адміністрації та Рівненської районної ради

Дата: 21.08.2021 13:14

20 серпня 2021 року в Рівненській районній державній адміністрації пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України, участь у яких взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, районних підприємств, установ та жителі району.

В.о.сільського голови Алла Лемешевська, будучи серед запрошених, отримала почесну грамоту Рівненської районної державної адміністрації та Рівненської районної ради, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Рівненського району та з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, 30-ї річниці Незаледжності України.