Внесок малого бізнесу до місцевих бюджетів Рівненщини - 465 мільйонів гривень

Дата: 16.08.2021 17:52

Як повідомила  в.о. начальника  Головного управління  ДПС у Рівненській області Зоя Хоній, за січень - липень 2021 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області  465,5 млн грн єдиного податку. В порівнянні з аналогічним періодом 2020року,  місцеві громади регіону додатково отримали 75 млн грн єдиного податку.

Юридичні  особи - спрощенці перерахували 62,3 млн грн цього податку, що на 5,4  млн грн перевищує минулорічні показники.

Фізичними особам – підприємцями сплачено 369,4 млн грн, що 72 млн грн більше відповідного періоду минулого року.

Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку 4 групи сплатили 33,7 млн гривень.

Як зазначила Зоя Хоній, сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад. В свою чергу податкова служба продовжує розбудову сучасної моделі взаємодії з територіальними громадами та платниками податків щодо зручності процесів у сфері оподаткування.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX