До уваги громадян. Мінсоцполітики затвердив нові Державні стандарти соціальних послуг

Дата: 09.08.2021 14:33

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ від 19.01.2021  № 13 "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ від 19.01.2021  № 115 "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги догляду та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ від 06.05.2021  №220 "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги догляду та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ від 25.03.2021  №147 "Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги натуральної допомоги"

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ від 16.06.2021  №419 "Про затвердження Методики обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання соціальних послуг"