Триває 5-й етап вакцинації від COVID-19

Дата: 06.08.2021 09:48

З 20 липня в Україні офіційно стартував 5-й етап вакцинації від COVID-19. А це означає, що не лише певні категорії населення можуть отримати щеплення, а й усі охочі можуть вакцинуватись проти COVID-19.

Вакцинація — найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції, і таким чином, формує захист проти хвороби.

Наразі, триває імунізація в пункті щеплення КНП «Малолюбашанський центр ПМСД» за адресою с.Мирне, вул.Омеляненка, 1. Пункт обладнаний відповідно до вимог інфекційного контролю, а медичні працівники первинної ланки, пройшли відповідне навчання з вакцинації.

Усі охочі мають змогу щепитися вакцинами: AstraZeneca (ревакцинація), CoronaVac, Moderna.

Закликаємо жителів територіальної громади не зволікати та вакцинуватися. Адже завдяки імунізації ми зможемо подолати пандемію.

Детальну інформацію можете отримати звернувшись до свого сімейного лікаря.