Понад мільярд гривень ПДВ відшкодовано платникам податків Рівненщини

Дата: 05.08.2021 16:55

З початку року на розрахункові рахунки платників ПДВ повернуто 1 045 мільйонів гривень заявлених до відшкодування сум. Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС у Рівненській області.

Загалом впродовж семи місяців 2021 року платниками податків заявлено до відшкодування ПДВ на загальну суму 824,7  мільйона гривень. Залишок невідшкодованих сум податку станом на 01.08.2021 складає 162 мільйона гривень, в зв’язку з не настанням граничного терміну узгодження заявлених до відшкодування сум ПДВ – 158 мільйонів гривень, за рештою триває процедура узгодження матеріалів перевірки.

Разом з тим, у ході проведення перевірок,  у тому числі камеральних, з    початку року податковою службою зменшено заявлених до відшкодування сум ПДВ в розмірі 3,1 мільйона гривень.

Головне управління ДПС у Рівненській області