Народні гуляння на Івана Купала у селі Мирне

Дата: 10.07.2021 14:29

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято Івана Купала цього вівторка відсвяткували жителі та гості села Мирне.

Свято розпочалося на мирненських ставках, де присутніх частували концертно- розважальною програмою, були організовані конкурси на найкращий купальський вінок, спортивні змагання серед дітей, підлітків та молоді.

Серед призів розігрувалося порося, мішки з зерном, та різноманітні солодкі смаколики. Також на присутніх чекало ритуальне багаття та запальна дискотека.

Привітати мирнівчан завітала в.о.сільського голови Алла Михайлівна Лемешевська, яка побажала присутнім здоров'я, благополуччя та мирного неба над головою.

Минула ніч стала дійсно святковою та магічною для учасників масових гулянь.

Від імені жителів села Мирне висловлюємо щиру подяку організаторам свята - Малолюбашанській сільській раді та працівникам сільського будинку культури на чолі з Надією Миколаївною Багінською, а також всім меценатам та спонсорам за матеріальну допомогу у проведенні цього масштабного заходу.

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК