Дата: 07.07.2021 14:55

З метою збереження і популяризації народних кулінарних традицій та звичаїв, залучення молоді до народної культури 27 червня 2021 року в смт Соснове (урочище «Біля каменів») Рівненського району відбувся етно-фестиваль «Казан», який поєднав гастрономічну спадщину Полісся, колорит еко-пригод та мистецьке дозвілля. У рамках проведення фестивалю - майстер-класи від відомих майстрів народної творчості області, хореографічна руханка "поліський танець", діяльність мистецької локації (виступи письменників, бардів, книжкова толока), виставка-продаж етно-виробів, дитячий майданчик з іграми та забавами для наймолодших відвідувачів фестивалю!

Народний аматорський фольклорний колектив "Борщів'янка” взяв участь в етно-фестивалі і своїм виступом прикрасив мистецьке свято.   Колектив неодноразово приймав участь в  обласному фестивалі патріотичної пісні «Героям Слава! урочищі Гутвин, Міжнародному молодіжному фестивалі традиційної народної культури «Древлянські джерела», XIV різдвяному фестивалі «Велика Коляда Поліська» (м. Львів), програмі "Фольк-music" (м. Київ),  ХVІІ обласному фестивалі пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви». Тричі побував в Національному Музеї НАН України м. Київ на фольклорних святах «Косовиця» та «Жнива». Під час карантину колектив взяв участь у дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів II» (м. Київ  в номінації «Вокальний жанр».

Керівники народного аматорський

фольклорного колективу "Борщів'янка”