Україно моя, ти одна, як життя!

Дата: 29.06.2021 09:01

28 червня Україна відзначатиме ювілейний 25-й День Конституції України.

Конституція – головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України. День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.

Сьогодні в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі с.Мирне спільно з Мирненським сільським будинком культури було проведено усний журнал "Україно моя, ти одна, як життя!".

Для його проведення в читальній залі бібліотеки була оформлена експрес-виставка "Основа життя - мій закон основний!".

Гортаючи сторінки журналу, бібліотекар розповіла про історію створення Конституції, державну символіку - своєрідний генетичний код нації, про народні символи України. Наданий матеріал закріпили запитання вікторини "Символи держави", яку провели бібліотекар Руслана Драганчук та директор будинку культури Надія Багінська.

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК