Хай буде дитинство щасливим моє

Дата: 02.06.2021 09:31

Сьогодні, 1 червня, в Україні та світі традиційно відзначається День захисту дітей.

З цієї нагоди Мирненським сільським будинком культури та публічно-шкільна бібліотека-філіал села Мирне для діток було проведено конкурсно розважальну програму "Хай буде дитинство щасливим моє".

Привітати малечу завітала заступник сільського голови Малолюбашанської сільської ради Світлана Ковальчук, яка побажала всім діткам мирного неба, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій.

Під час заходу бібліотекар вручила грамоти та солодкі подарунки активним читачам бібліотеки.

Діти брали участь в конкурсах, розважальних іграх, танцювальному флешмобі, за що отримали солодощі. Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості й, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє.

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК