Який нормативний документ визначає порядок при заповненні платіжних документів?

Дата: 24.05.2021 16:10

При заповненні платіжних документів платникам податків необхідно керуватись вимогами Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 (із внесеними змінами і доповненнями наказом МФУ від 31.12.2020 №847), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2015 р. № 974/27419.

При заповненні платіжних документів особливу увагу зверніть на заповнення поля «Призначення платежу». Приклади вірного заповнення поля «Призначення платежу» наведені у вищезазначеному наказі.