Творча майстерня "Вишиванки- оригамі своїми руками"

Дата: 20.05.2021 15:50

Що третій четвер травня (цьогоріч припадає на 21 число) святкуємо День Вишиванки.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво зображає особливу національну традицію народу. Тож не дивно, що існує свято, присвячене їй.

Маленькі користувачі бібліотеки сьогодні на славу потрудилися. Адже вони сьогодні виготовляли паперові вишиванки в стилі оригамі.

Майстерність оригамі схожа на справжнє диво. Ще б пак, адже з листа звичайного паперу народжуються дивовижні речі. Цей процес не тільки захоплевий, але і корисний для дитячих ручок.

Діти із захопленням виготовляли вишиваночки у стилі оригамі, прикрасили їх орнаментами, які самі розробили. Було не просто, але учні задоволені, бо зробили такі гарні вироби своїми руками.

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК