Привітали ювіляра з 90-річчям!

Дата: 19.05.2021 14:35

Сьогодні свій 90-й ювілейний день відсвяткував шанована людина нашого села, учасник війни, педагог, учасник аматорського народного хору Малолюбашанської сільської ради, учасник аматорського гурту вокальної пісні "Мирнівчани" при СБК с. Мирне Микола Сергійович Шумейко.

Привітати ювіляра прийшли його друзі, представники педагогічного та учнівського колективу Мирненського ліцею на чолі з директором Юлією Степанюк, заступники сільського голови Світлана Ковальчук та Петро Корнійчук, голова ветеранської організацій Костопільського району Георгій Лазарчук, директор будинку культури с.Мирне Надія Багінська.

Урочисто, щиро вітали та дякували гості ювіляру за активну громадянську позицію, великий внесок у розвиток та популяризацію народної творчості.

Мистецький подарунок ювіляру зробили учасники гурту "Мирнівчани, виконавши пісню"Ой у полі стоїть верба".

В знак подяки за щирі та теплі вітання, Микола Сергійович подарував шанованим гостям пісню "Моє рідне село", яку виконав разом з колишньою ученицею Лідією Бобровнік.

З глибокою шаною та повагою в день Вашого ювілею ми шлемо Вам найщиріші слова поваги і шани від усіх жителів нашої Малолюбашанської громади.

У цей святковий світлий день,

Коли настав Ваш ювілей,

Бажаємо щиро, від душі,

Прожити 100, а може, й більше

В здоров’ї, мирі та добрі!

Многії Вам та благі літа!

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК