Відбулась зустріч із менеджером розвитку проєкту “Сімейні молочні ферми”

Дата: 18.05.2021 10:55

В Мирненському адмінофісі Малолюбашанської сільської ради, 18 травня обговорювали можливість створення у селах територіальної громади сімейних молочних ферм.

Ініціював проведення цього заходу менеджер розвитку проєкту Андрій Логвись.

На зустріч також були запрошені заступник сільського голови Петро Корнійчук, депутати громади та потенційні фермери.

Андрій Логвись розповів присутнім про суть проєкту та основні напрямки діяльності його.

Сам проєкт «Сімейні молочні ферми» розпочав роботу у 2017 році на Рівненщині. Проект реалізується Кластером “Натуральне молоко”, за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, та має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України.

Проєкт спрямований на розвиток молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм та молочних кооперативів на їх основі.

Кожного учасника, який захоче відкрити власний сімейний бізнес і збільшити його у рази організатори та профільні спеціалісти в свою чергу обіцяють супроводжувати їх на всіх етапах: створення проєкту ферми, консультування при будівництві, відбір високопродуктивної худоби, встановлення обладнання, холодильника, фінансовий супровід та впровадження обліку. Вже після відкриття ферми організатори також забезпечують наданням регулярних послуг: зооветеринарне обслуговування, послуги осіменіння, технологічна карта кормів, забезпечення силосу, бухгалтерський облік, отримання дотацій.

Під час зустрічі також обговорили питання допомоги у фінансуванні та будівництві ферми, придбання обладнання, придбання поголів’я ВРХ, консультативний та технологічний супровід, допомогу у реалізації продукції, та про перешкоди, які потрібно подолати сім’ям, щоб розпочати власну справу у молочному тваринництві.

По завершенні присутні отримали відповіді на питання, що їх цікавили.