15 травня - міжнародний день сім'ї

Дата: 14.05.2021 18:39

Родина, рід - які слова святі:

Вони потрібні кожному в житті.

Бо всі ми з вами гілочки,

На дереві, яке стоїть віки.

Це дерево - наш славний родовід.

Це батько, мама, прадід твій і дід

У травні все прогресивне людство відзначає Міжнародний день сім’ї. Це свято запроваджене в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН, з метою об’єднання можливостей різних країн для розв'язання найсерйозніших питань, пов’язаних із сім’єю.

Долучилася до святкування і публічно-шкільна бібліотека-філія села Мирне. Для шестикласників Мирненського ліцею було проведено бібліотечну вікторину "Родина, родина - це вся Україна". Весело та цікаво відбулося змагання між двома командами: командою дівчаток "Сім'я D" та командою хлопців "Родина". Серед конкурсів: "Відгадай ребус", "Моя мама", "Родинні зв'язки", "Інтелектуал", "Додай словечко" та ін.

З невеликим відривом перемогу здобула команда дівчаток "Сім'я D", з чим їх і вітаємо!

Також для маленьких читачів в бібліотеці розгорнуто виставку-калейдоскоп "Рідна домівка-рідна сім'я - тут виростає доля моя".

Бібліотекар ПШБФ села Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК