Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради

Дата: 14.05.2021 15:37

14 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету в роботі якого взяли участь 15 членів виконавчого комітету.

Перед початком засідання в.о.сільського голови Світлана Ковальчук привітала двох членів виконавчого комітету: Тарасюк Лілію Михайлівну та Новіцьку Оксану Миколаївну з Днем народження, які вони відсвяткували напередодні.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, члени виконкому насамперед заслухали та затвердили звіт щодо виконання сільського бюджету Малолюбашанської сільської ради за перший квартал 2021 року та план заходів щодо складання прогнозу бюджету Малолюбашанської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Про стан охорони правопорядку на території Малолюбашанської сільської ради доповів поліцейський офіцер Малолюбашанської громади Тарас Борисюк.

З метою належної організації заходів, виконавчий комітет сільської ради затвердив план заходів щодо підготовки та відзначення Міжнародного дня захисту дітей у 2021 році.

Члени виконкому заслухали й взяли до відома інформацію про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Малолюбашанської сільської ради з питань державної реєстрації актів цивільного стану та вчинення нотаріальних дій протягом 2020 року.

Детально обговоривши та керуючись рішеннями відповідної комісії, затвердили висновок щодо доцільності відібрання дітей з позбавленням батьківських прав і стягненням аліментів.

Також, затверджено кошторисну документацію на «Поточний ремонт котельні Мащанського ліцею (заміна дверей) Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області в с. Маща на вул. Центральна, 61а»

Один проєкт рішення члени виконкому відправили на доопрацювання.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 8 питань порядку денного.