Малолюбашанська територіальна громада бере участь в проєкті "Творчо орієнтована платформа Етно — хата"

Дата: 12.05.2021 14:21

Проєкт охоплює усю територію Малолюбашанської сільської ради. Кожен населений пункт громади буде залучений у реалізації проєкту. Наша молодь отримає чудову можливість розвинути свої навички, старше покоління відтворити давні традиції, а ще ми з вами збережемо екологію території громади.

Етноторбинка - це головний продукт проєкту, який буде поширений по всій громаді, у кожен дім, у кожну оселю, у кожну торгову точку. У ній як і сотню років тому можна зберігати цукор, муку, крупи, сухі сипучі продукти, солодощі тощо. Варто лиш прокип'ятити кілька хвилин у концентрованому розчині солі, просушити та попрасувати. А ще торбинки можна оздобити притаманним орнаментом кожному населеному пункту громади.

А ще в рамках проєкту кожен населений пункт громади буде облаштований сміттєвими баками для збору сміття.

Проте є умови для виборців: вам має бути понад 14 років та голосувати можна лише із території України. Один виборець може проголосувати один раз за один проєкт та підтримати проєкти ще 4-ох інших громад.

Для голосування пройдіть за посиланням: https://otg.fakty.com.ua/.

Реєстрація виборців обов'язкова (інакше голос не зараховується)

Нам потрібна ваша підтримка!

P.S. Орнамент притаманний хутору Політовка із якого протягом 1959 - 1960 років було сформоване село Тихе.

Завідувач клубу села Тихе

Олена ПРИЛУЦЬКА