Дорогі медсестри КНП “Малолюбашанський центр первинної медико-санітарної допомоги”

Дата: 12.05.2021 10:33

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всесвітнім днем медичних сестер! Ви належите до тих людей, які за покликом душі і щирого серця обрали своєю професію служіння людям.

Хочу, перш за все подякувати вам за ваші надійні руки, мудрі голови, яке це щасті коли тебе розуміють з півслова та з одного погляду, теплі, розумні, милі очі, які видніють над медичною маскою. Це дуже важливо коли саме така медсестра поряд, і для лікаря, і для пацієнта.

За ваш невтомний труд, що межує з героїзмом – низький вам уклін і найкращі побажання. За вашу скромність і вірність обов’язку – честь і шана. За ваші недоспані ночі нехай віддячить вам доля сторицею радості, добра і любові. І нехай ваша праця ніколи не буде непоміченою в суспільстві, якому ви віддаєте роки свого життя і звитяжної праці.

З щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, поваги, успіхів та оптимізму!

З повагою, головний лікар

Оксана НОВІЦЬКА