Роками ніколи пам'яті не стерти

Дата: 11.05.2021 10:58

8-9 травня - це два великі дні в історії нашої країни. Ось уже для кількох поколінь вони є найбільшим святом і так буде далі. В селі Маща з нагоди Дня пам`яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом відбулося покладання квітів до Обеліска Слави воїнам-односельчанам, які загинули в роки Другої Світової війни. Присутні представники Мащанського адмінофісу Малолюбашанської сільської ради та працівники культури села Маща хвилиною мовчання вшанували пам'ять борців проти нацизму.

В ці весняні травневі дні ми схиляємося перед героїзмом наших ветеранів-фронтовиків, їх дружин, дітей і матерів, що стали трудівниками тилу. І, звичайно ж, перед тими, хто відроджував країну з руїн. На жаль, в живих у селі Маща інвалідів війни та учасників бойових дій Другої Світової війни не залишилась нікого. Залишилася лише одна учасниця війни Савчук Любов Андріївна, до якої і завітали працівники культури села Маща разом з заступником сільського голови Олександром Круліковським. Від імені виконавчого комітету сільської ради на знак вдячності та поваги привітали її листівкою, квітами та подарунком, щиро побажали їй міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Любов Андріївна з радістю приймала гостей, була вдячна за те, що про неї не забувають, і просила у Бога миру та спокою на Україні.

Бібліотекар ПШБФ села Маща

Софія САВЧУК