Їх подвиг пам'ятатимемо завжди

Дата: 07.05.2021 14:11

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

До Дня пам'яті в публічно-шкільній бібліотеці-філіалі с. Данчиміст діє літературна вітрина "Їх подвиг пам'ятатимемо завжди".

Наш святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь. Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

Представлені матеріали виставки вкотре нагадують, що ми не маємо морального права забувати тих, хто поліг на фронтах Другої світової війни і здобував Велику Перемогу.

Бібліотекар ПШБФ с. Мирне в с. Данчиміст

Олена МЕЛЬНИК