A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

На Рівненщині найчастіше реєструють програмні РРО підприємці

Дата: 07.05.2021 11:49
Кількість переглядів: 28

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що станом на 01.05.2021 року 425 суб’єктів господарювання Рівненщини зареєстрували 490 програмних реєстраторів розрахункових операцій. Серед таких суб`єктів 15 – юридичні особи та 410 – фізичні особи – підприємці.

Нагадаємо, що Державна податкова служба, відповідно до законодавчих вимог, безкоштовно забезпечує інформування усіх категорій суб’єктів господарювання, які вже використовують чи будуть зобов’язані з 01.01.2022 року застосовувати реєстратори розрахункових операцій (програмні РРО) при продажу товарів та наданні послуг. Зокрема, служба надає суб’єктам господарювання якісні податкові консультації стосовно змін у порядку застосування РРО/ПРРО, відповідно до нових норм законодавства, ухвалених Верховною Радою України у 2020 році.

Так, інструкції з встановлення та налаштування ПРРО розміщено за посиланнями:

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/

та

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/.

Інструкції щодо заповнення реєстраційної форми та повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа розміщено за посиланням:

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/formi-prro/instruktsii-schodo-zapovnennya-form/.

Крім того, в ГУ ДПС в області  щоденно за номером 0362- 692-628 діє «гаряча» телефонна лінія з питань впровадження програмних РРО.

Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора