Чорнобильська трагедія...

Дата: 27.04.2021 09:28

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту страшної катастрофи й величезної екологічної трагедії світового масштабу на Чорнобильській АЕС. Дзвони Чорнобиля стукають в наші серця, змушують нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й... Ця катастрофа не тільки викликала численні жертви, але й суттєво змінила якість життя населення України.

До уваги відвідувачів публічно-шкільної бібліотеки-філіалу с.Маща було оформлено книжкову  виставку – спомин «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять», на якій представлені документальні матеріали, художні твори, фотоматеріали  про жахливі факти трагедії Чорнобиля, про тих, хто в перші хвилини лихої біди вступив у бій з невидимим ворогом. Ліквідатори аварії, що проявили героїзм і безстрашність, заслуговують вічної пам’яті й поклоніння.

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК