Відбулось засідання виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради

Дата: 24.04.2021 15:38

23 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 15 членів виконавчого комітету.

Перед початком засідання в.о.сільського голови Алла Лемешевська привітала двох членів виконавчого комітету: Середу Олексія Платоновича та Цимбалюк Оксану Андріївну, з Днем народження, які вони святкували на передодні.

Також, перед початком засідання відбулось нагородження матерів-героїнь, яких нещодавно відзначено на державному рівні. Згідно з Указом Президента України від 15.12.2020 р. №568/2020, за забезпечення зразкового виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей двом жителькам с.Борщівка: Жигадло Любові Володимирівні та Кусік Світлані Станіславівні було присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Алла Михайлівна з найкращими словами привітань виконала приємну місію - вручила заслужені нагороди та квіти.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, члени виконкому насамперед затвердили заходи щодо проведення сезону безпеки на водних об’єктах підпорядкованої території територіальної громади Малолюбашанської сільської ради у 2021 році.

В ході засідання члени виконавчого комітету заслухали інформацію головного спеціаліста з питань житлово-комунального господарства Олександра Морозюка про підсумки опалювального сезону 2020-2021 р.р. в установах та організаціях Малолюбашанської сільської ради та затвердили завдання на опалювальний сезон 2021-2022 р.р.

Виконавчий комітет затвердив план заходів з відзначення 76 –ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам'яті і примирення на території Малолюбашанської сільської ради.

В ході засідання члени виконкому розглянули та прийняли ряд рішень, що стосуються соціально-правового захисту, зокрема:

- надано дозвіл на вчинення правочину щодо купівлі земельної ділянки неповнолітній дитині;

- взято на квартирний облік дитину-сироту;

- закріплено право на користування житлом за дітьми-сиротами;

- знято з обліку одну сім'ю, яка перебуває у складних життєвих обставинах у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин та отриманням позитивного результату соціальної роботи з сім’ями.

Члени виконкому прийняли рішення щодо погодження місць стоянки для службового транспорту ПВПЗ «Укрпошта».

Утворено аукціонну комісію для продажу об’єкту малої приватизації комунальної власності сільської ради.

Також, затверджено низку зведених кошторисних розрахунків вартості об'єктів будівництва.

За результатами розгляду заяв жителів громади, виконавчим комітетом прийняті два рішення про переведення дачних (садових) будинків у жилі будинки.

Всього члени виконавчого комітету розглянули 25 питань порядку денного, з яких прийнято відповідні рішення.