Моя перша зустріч з бібліотекою!

Дата: 05.04.2021 11:43

Книга приходить до кожного з нас у дитинстві. І тому дуже важлива перша зустріч дитини з книгою, з бібліотекою.

Сьогодні до Борщівської бібліотеки завітали учні першого класу Борщівської гімназії разом з класним керівником Оксаною Висоцькою. Маленькі читачі дізналися про походження слова "Бібліотека", про цікаві книги та журнали, які є у книгозбірні. Бібліотекар розповіла про правила поведінки читачів у бібліотеці, про правила поводження з книгою. Діти залюбки відгадували цікаві загадки, розважались та відпочивали. Під кінець зустрічі маленьким читачам були подаровані пам’ятки читача.

Бібліотекар ПШБФ села Борщівка

Катерина РАХІЛЬЧУК