На струнах Кобзаревої душі!

Дата: 10.03.2021 11:32

Конкурс читців – аматорів видатного українського поета Тараса Шевченка відбувся днями клубі с.Борщівка. У заході взяли участь найобдарованіші представники учнівської молоді Малолюбашанської ТГ.

Виступи конкурсантів оцінювали журі - директорка Борщівської гімназії Наталія Ковальчук, вчитель Борщівської гімназії Лідія Гаврилюк, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки-філіалу с.Мала Любаша Євгенія Гук, бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки-філіалу с.Мирне Руслана Драганчук.

Отож, переможцями конкурсу стали: I місце читець клубу с.Борщівка Тетяна Хлівнюк, яка й представлятиме Малолюбашанську ТГ в обласному етапі конкурсу «Кобзарева струна не вмирає». II місце зайняла читець клубу с.Маща Софія Савчук. III місце розділили між собою Сахнова Дар'я (клуб с.Тихе), Кухарська Вікторія (Будинок культури с.Мирне).

Подяки отримали Случак Дарина (клуб с.Кам’яна гора), Парфенюк Богдана (клуб с.Данчиміст), Миронець Анастасія(клуб с.Новий Берестовець), Лейбик Діана (клуб с.Глажева).

До заходу бібліотекарем книгозбірні с.Борщівка Катериною Рахільчук оформлено тематичну виставку-персоналію «На струнах Кобзаревої душі», яка покликана ознайомити читачів із творчим доробком Великого Кобзаря, допомогти усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова. Представлені видання висвітлюють життєвий та творчий шлях Тараса Григоровича, його мандрівки різними куточками світу, спогади про Кобзаря, невідомі епізоди та цікаві факти із життя письменника.

Хочеться вірити, що ім'я поета та його творчість будуть живим вогником жевріти у серцях наших дітей. Тож ми вітаємо переможців та учасників конкурсу, бажаємо вам нових перемог та творчого злету!

Бібліотекар ПШБФ села Борщівка

Катерина РАХІЛЬЧУК