Літературні читання "Єднаймо Україну Тарасовим словом"

Дата: 20.03.2021 15:35

Шевченкова поезія давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного багатства українського народу. В день народження Великого Кобзаря в ПШБФ села Мирне відбулися літературні читання "Єднаймо Україну Тарасовим словом".

В заході взяли участь учні 4 класу Мирненського ліцею під керівництвом класовода Віри Якимівни Якимець.

З уст дітей виразно звучали вірші поета «Тече вода з під явора», «Заповіт», «Зоре моя вечірняя», «Сон», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші.

Усі учасники читань були відзначені подяками за участь у заході та солодкими подарунками.

По завершенню читань бібліотекар провела для юних шевченкознавців вікторину за творчістю Великого Кобзаря.

Т. Г. Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК