Шевченківські дні в Данчимістській бібліотеці

Дата: 20.03.2021 15:25

Цьогоріч увесь світ відзначає 207 річницю дня народження Тараса Шевченка.

Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

В рамках Шевченківських днів в ПШБФ с. Данчиміст діяла виставка - інсталяція "Поставлю хату і кімнату, садок-райочок насаджу... Т.Г. Шевченко".

Підготовлено бібліотекарем відео читання "Садок вишневий коло хати... Т.Г. Шевченко" та відео про творчість Т.Г.Шевченка «Доля осяяна талантом».

За допомогою бібліотекаря Мельник О.А. активна читачка бібліотеки Парфенюк Богдана була учасником Всеукраїнського Інтернет- флешмобу до 207 річниці з дня народження та 160 роковин вшанування пам'яті Тараса Шевченка "Ми нащадки Кобзаря" та отримала Сертифікат.

Бібліотекар ПШБФ с. Мирне в с.Данчиміст

Олена МЕЛЬНИК