Тиждень дитячого читання в ПШБФ села Данчиміст

Дата: 26.03.2021 15:16

Всеукраїнський тиждень дитячого читання в бібліотеці села Данчиміст цього року проводився з 22 по 26 березня під гаслом "КНИГА єднає КРАЇНУ!".

Свято - тиждень дитячого читання має давні традиції та набуло сьогодні особливого змісту для кожного учасника, адже в наш час інтенсивного розвитку інформаційних технологій та швидкого Інтернету, надзвичайно важливо зберегти в дітях любов до читання. Нічого не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою, а бібліотеки для дітей у сучасному світі залишаються чи не єдиним осередком дозвілля, де культивують читання, навчають дитину не просто читати, а систематично думати та аналізувати. У теперішній час свято набуває особливого значення – допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання. І все це з однією метою – залучити якомога більше дітей до книги, до проведення свого вільного часу в бібліотеці.

Тож перший день був присвячений читанню казок - "Пригоди червоного автомобільчика" та "Казка про золотого черевичка", а також для дітей був підготовлений майстер - клас "Виготовлення червоного автомобільчика" та "золотого черевичка".

Другий день :

1) Перегляд мультфільмів "Будь патріотом - дивись українське";

2) Майстер - клас, виготовлення закладок "Порадуйте книгу - подаруйте їй закладку";

3) Творча палітра, ілюстрації до улюблених творів "Читай! Малюй! Вигадуй!"

Третій день: Відео поезія "Перший вірш" від активної читачки бібліотеки Парфенюк Богдани, а також до ювілейного року Лесі Українки

Четвертий день:

1) Перегляд мультика "Смішарики - Бібліотека";

2) Артмайстерня - виготовлення "смішариків-кубиків" для настільного театру та "казкових красунь";

3) Дефіле "Казкові герої презентують себе"

П’ятий день :

1) Ігроленд в бібліотеці;

2) Підсумки проведення Тижня дитячого читання та вручення подяк за активну участь;

3) Бібліотечні частування чарівними пиріжками з казки "Маша і ведмідь" та смачними яблучками з казки "Золоті яблука".

Тиждень дитячого читання закінчився і бібліотека чекає на юних відвідувачів, їх батьків, щоб знову відправитись у нові, цікаві та захоплеві подорожі по безмежній Книжковій країні, де кожен читач відчує себе бажаним гостем.

Бібліотекар ПШБФ с. Мирне в с.Данчиміст

Олена МЕЛЬНИК