День театру в ПШБФ с.Маща

Дата: 26.03.2021 15:07

Прийшов березень, а з ним і весна. Час пробудження природи й людських почуттів, адже душа людини прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної насолоди. Задовольнити ці потреби покликаний театр.

У ці весняні дні вся планета святкує два професійних свята - 21 березня – Міжнародний день лялькаря, а 27 березня – Міжнародний день театру. Щоб долучитися до джерела духовної наснаги, ім’я якому – театр, у публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Маща відбулася година мистецтва «Чудовий світ театру» для учнів 4 класу Мащанського ліцею (кл. керівник Романюк Н.М.). Під час заходу учні дізналися про історію українського театру, згадали імена його корифеїв – М. Кропивницького, М.Старицького, І.Карпенка-Карого та ін.

Учні мали змогу познайомитись з різними видами театру, правилами поводження у театрі, а особливу зацікавленість у дітей викликала інформація про ляльковий театр та його види. Тому вони із задоволення стали учасниками лялькового театру «Книга і лялька», що працює при бібліотеці. Під час своїх виступів вони використовували рукавичні та пальчикові ляльки. Діти отримали багато позитивних емоцій, адже мали чудову можливість відчути себе справжніми акторами та зробити незабутні світлини.

На закінчення заходу учні показали інсценізацію казочки-п’єси Г.Римар «Про бджілку Таню та її друзів».

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК