ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

«____»_____________2021 року

М.П.

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

1. Інвестор (Замовник): Відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради.

Поштова адреса: 35009, Рівненська обл., Костопільський р-н, село Мала Любаша, вул. Соборна, буд. 10, тел. (03657) 63316.

2. Місце розташування майданчика будівництва: с. Борщівка, Костопільського району Рівненської області, вул. Шевченка, 61а.

3. Характеристика діяльності (об’єкту): Реконструкція системи опалення Борщівської гімназії Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області (котельня). Транскордонний вплив відсутній. Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» об’єкт капремонту не внесено до переліку видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля.

Технічні і технологічні дані: котельня з двома котлами «HARDY» (робочі) на твердому паливі (дрова) теплопродуктивністю 65 кВт кожний та одним котлом «Ретра 3М» (резервний) теплопродуктивністю 80 кВт.

Загальна теп­ло­ва потужність котельні – 130,0 кВт. Розрахункова потужність – 70,89 кВт.

4. Соціально-економічна необхідність планованої діяльності. Забезпечення тепловою енергією споживачів котельні (будівель дитячого садка, гімназії, майстерні, вбиральні); зменшення непродук­тив­них витрат тепла; економія паливно-енергетичних ресурсів (природного газу, водних ресурсів, електроенергії).

5. Розрахункова потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:

- земельних: існуюча ділянка на території дитячого садка;

- енергетичних (паливо, тепло):

а) витрати твердого палива (дрова) – 55,7 тонн/рік (123,8 м3);

б) витрати електроенергії – 11 тис. кВт год./рік;

в) розрахункові витрати тепла – 131,18 Гкал/рік;

- водних: 0,54 тис. м3/рік (на підживлення системи теплопостачання);

- трудових: 4 особи (обслуговуючий персонал котельні).

6. Транспортне забезпечення (при будівництві і експлуатації): при будівництві –транспорт Підрядника; при експлуатації – спеціалізований авто­транс­порт, транспорт Замовника.

7. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами: забез­пе­чення нормативної концентрації в атмосферному повітрі забруднюючих ре­чо­вин при згоранні твер­дого палива – оксидів азоту, оксидів вуглецю, золи, пар­ни­кових га­зів (оці­но­чно): оксиду діазоту, діоксиду вуглецю, метану, НМЛОС; екологічно безпе­ч­не по­во­д­ження з від­хо­да­ми. Розглядається в одному варіанті.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за варіантами: не потрібна.

9. Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві і експлуатації) на на­в­ко­лишнє природне середовище:

- клімат та мікроклімат – відсутній;

- повітряне середовище – присутній, складається з викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин, які утворюються під час роботи котлів на твердому паливі;

- геологічне середовище – відсутній;

- водне середовище – можливе забруднення госппобутовими та виробничими (дрена­ж­ні, умовно чисті) стічними водами;

- ґрунти – можливе забруднення виробничими відходами (зола), ТПВ, госппобутовими та виробничими (умовно чисті) стічними водами;

- рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти – відсутній;

- навколишнє соціальне середовище (населення) – позитивний;

- навколишнє техногенне середовище – відсутній.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, зне­шкодження або безпечного захоронення: при спалюванні відходів деревини утво­рю­ється зола, яку передбачається реалізовувати населенню в якості органічного до­бри­ва; тверді по­бу­тові відходи – вивозитись на сміттєзвалище (згідно з укладеними угодами) для безпечного захо­ро­нен­ня.

11. Обсяг виконання ОВНС: у відповідності з ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст ма­те­ріалів оцінки впливів на навколишнє (ОВНС) при проектуванні і будівництві під­при­є­мств, будинків і споруд».

12. Участь громадськості: ознайомлення з планованою діяльністю шляхом оприлю­д­нен­ня «Заяви про наміри» та «Заяви про екологічні наслідки» в засобах масової інформації; доступ громадськості до матеріалів ОВНС, врахування звернень та заяв громадян, громадських організацій та об’єднань, проведення за їх вимогою громадських слухань. Розгляд та врахування зауважень та про­пози­цій за адресою: 35009, Рівненська обл., Костопільський р-н, село Мала Любаша, вул. Соборна, буд. 10, тел. (03657) 63316, Відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради.

ЗАТВЕРДЖЕНО ПОГОДЖЕНО

Замовник: Генпроектувальник:

Начальник відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради

____________________Ігор ГОНЧАРУК

«____»_______________ 2021 pік