Відбулось позачергове засідання третьої сесії Малолюбашанської сільської ради восьмого скликання

Дата: 20.01.2021 10:07

19 січня 2021 року відбулося пленарне засідання позачергової третьої сесії восьмого скликання Малолюбашанської сільської ради в режимі відеоконференції, під головуванням в.о.сільського голови Лемешевської Алли Михайлівни. В роботі сесії взяли участь 20 з 22 обраних депутатів ради.

До порядку денного було включено два питання, за результатами розгляду яких прийнято два рішення. Зокрема, депутати затвердили Порядок проведення пленарних засідань Малолюбашанської сільської ради в режимі відеоконференції (дистанційне засідання) та погодили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Мирне Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області.