До відома жителів громади

Дата: 09.12.2020 11:14

Малолюбашанська сільська рада повідомляє, що в зв'язку зі смертю ТАЛАЩУКА Віктора Флоровича 25.11.2020 року, який був обраний та зареєстрований Малолюбашанським сільським головою на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, 04.12.2020 року прийнято рішення Малолюбашанської сільської ради № 2 «Про встановлення неможливості набуття повноважень Малолюбашанського сільського голови Талащуком Вікторем Флоровичем» і було взято до уваги факт його смерті та неможливість набуття ним повноважень Малолюбашанського сільського голови.

Відповідно ч.2 ст.42, ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у разі смерті сільського голови та неможливості здійснення ним своїх повноважень відповідні позачергові місцеві вибори призначаються Верховною Радою України не пізніше ніж у дев'яностоденний строк з дня дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови.

Враховуючи вищевикладене, 07.12.2020 виконуюча обов»язки Малолюбашанського сільського голови, секретар сільської ради Алла ЛЕМЕШЕВСЬКА звернулася з клопотанням до Верховної ради України щодо призначення позачергових виборів Малолюбашанського сільського голови Рівненського району Рівненської області.