Відбулось засідання двадцять дев'ятої сесії Малолюбашанської сільської ради сьомого скликання

Дата: 04.11.2020 11:49

03 листопада 2020 року, о 12.00 годині в приміщенні клубу села Мала Любаша Малолюбашанської сільської ради відбулося пленарне засідання чергової двадцять дев'ятої сесії сьомого скликання Малолюбашанської сільської ради під головуванням Малолюбашанського сільського голови Талащука Віктора Флоровича.

На пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії прибули 15 депутатів. Також у роботі засідання взяли участь Морозюк Наталія Олександрівна, начальник відділу-головний бухгалтер та Бобильов Віктор Володимирович, старший інспектор.

Перед початком роботи сесії привітали депутатів-іменинників Алексіюк Галину Калениківну та Хлівнюк Наталію Петрівну, які святкували свої Дні народження у міжсесійний період.

Відповідно до регламенту, було обрано лічильну комісію у складі трьох депутатів: Юрчишина Олександра Юрійовича, Хлівнюк Наталії Петрівни та Алексіюк Галини Калениківни.

Загалом, на пленарному засіданні чергової двадцять дев'ятої сесії сьомого скликання було розглянуто 29 питань.

У ході засідання були прийняті рішення про:

- створення служби у справах дітей Малолюбашанської сільської ради;

- надання матеріальної допомоги жителям сільської ради;

- встановлення батьківської плати за харчування в дошкільних навчальних закладах Малолюбашанської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік для пільгової категорії населення

Серед винесених на розгляд депутатів сільської ради були питання щодо внесення змін до раніше прийнятих програм та рішень:

- рішення №680 від 02 липня 2020 року “Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Малолюбашанської сільської ради та її виконавчих органів;

- Програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2020 рік;

- сільського бюджету на 2020 рік.

Загалом було розглянуто 23 земельних питання.

З усіх питань порядку денного депутатами сільської ради прийнято відповідні рішення.