Відбулось позачергове засідання двадцять восьмої сесії Малолюбашанської сільської ради сьомого скликання

Дата: 29.09.2020 10:57

28 вересня 2020 року, о 14.00 годині в приміщенні клубу села Мала Любаша Малолюбашанської сільської ради відбулося пленарне засідання позачергової двадцять восьмої сесії сьомого скликання Малолюбашанської сільської ради під головуванням Малолюбашанського сільського голови Талащука Віктора Флоровича.

На позачергове засідання двадцять восьмої сесії прибули 16 депутатів. Також у роботі засідання взяла участь Морозюк Наталія Олександрівна, начальник відділу-головний бухгалтер.

На початку засідання депутати ради привітали з Днем народження Талащука Віктора Флоровича та Морозюк Наталію Олександрівну, які відзначали їх у міжсесійний період.

Відповідно до регламенту, було обрано лічильну комісію у складі трьох депутатів: Гончарука Ігоря Петровича, Панасюк Людмили Адамівни та Цикуна Ігоря Олександровича.

Загалом, на пленарному засіданні позачергової двадцять сьомої сесії сьомого скликання було розглянуто 11 питань.

У ході засідання були прийняті рішення про:

- надання приміщення сільській територіальній виборчій комісії та дільничим виборчим комісіям на період проведення чергових місцевих виборів;

- надання матеріальної допомоги жителям сільської ради.

Депутатами ради було затверджено назву провулка в селі Лісопіль.

Серед винесених на розгляд депутатів сільської ради були питання щодо внесення змін до раніше прийнятих програм та рішень:

- Програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2020 рік;

- сільського бюджету на 2020 рік.

Загалом було розглянуто 6 земельних питань.

З усіх питань порядку денного депутатами сільської ради прийнято відповідні рішення.