Шановні бухгалтери!

Дата: 16.07.2020 09:22

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

Ваші здобутки перед суспільством неоціненні, бо за ними – щоденна клопітка праця, чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів та підтримка фінансового пульсу громади.

У цей святковий день висловлюю вам щиру вдячність за сумлінну працю та вірність професійному обов’язку.

Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо розвитку та процвітання Малолюбашанської громади.

Бажаю вам, шановні бухгалтери, успіхів у вашій нелегкій, відповідальній, але суспільно вагомій праці. Здоров’я вам, сімейного благополуччя, життєвого оптимізму, енергії та наснаги у досягненні намічених планів та задумів.

Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

З повагою,

Малолюбашанський сільський голова