Рівненська область Костопільський район

Малолюбашанська сільська рада отримала захисні медичні маски від благодійного фонду

Дата: 07.07.2020 14:09

В рамках проекту «Підтримка об’єднаних громад в боротьбі з пандемією COVID-19» за фінансової підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» Малолюбашанській об’єднаній громаді вже було надано благодійну допомогу.

Нашим медикам була передана «Скринька здоров’я» у вигляді захисних костюмів, медичних масок, респіраторів, рукавичок, засобів для дезінфекції рук та приміщень та інших засобів медичного призначення для боротьби з пандемією.

Цього разу працівники Малолюбашанської сільської ради, її структурних підрозділів та установ отримали багаторазові захисні маски.

Малолюбашанська сільська рада висловлює щиру подяку Міжнародному благодійному фонду «Карітас України» та Програмі «U-LEAD з Європою» за надану допомогу у такий непростий для громади та країни в цілому час.