Відбулось засідання двадцять п'ятої сесії Малолюбашанської сільської ради сьомого скликання

Дата: 03.07.2020 09:54

02 липня 2020 року, об 11.00 годині в приміщенні клубу села Борщівка відбулося пленарне засідання двадцять п'ятої сесії сьомого скликання Малолюбашанської сільської ради під головуванням Малолюбашанського сільського голови Талащука Віктора Флоровича.

На пленарне засідання двадцять п'ятої сесії прибули 19 депутатів. Також у роботі засідання взяли участь: Морозюк Наталія Олександрівна, начальник відділу-головний бухгалтер, Бобильов Віктор Володимирович, старший інспектор, Борисюк Тарас Сергійович, поліцейський офіцер Малолюбашанської громади.

Розпочали засідання сесії ради з нагороджень депутатів сільської ради, яких за активну депутатську позицію, вагомий внесок у розвиток Малолюбашанської об'єднаної територіальної громади, дотримання норм Конституції та законодавства України при прийнятті рішень та з нагоди Дня Конституції України було нагороджено книгами О.Никончука “Майбутнє творимо сьогодні: Шлях громади”.

Перед початком роботи сесії привітали депутатів-іменинників Лемешевську Аллу Михайлівну, Лозяна Віталія Олексійовича, Юрчишина Юрія Олександровича та Стельмащука Тараса Олександровича, які святкували свої Дні народження у міжсесійний період.

Також, сьогодні відбулось офіційне представлення поліцейського офіцера Малолюбашанської громади Борисюка Тараса Сергійовича, перед депутатським корпусом. Під час якого, Тарас Сергійович детальніше розповів про проєкт Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади», роботу поліцейського офіцера громади, свої повноваження та про співпрацю офіцера громади та депутатів ради.

Відповідно до регламенту, було обрано лічильну комісію у складі трьох депутатів: Юрчишина Олександра Юрійовича, Мишкевич Алли Володимирівни та Алексійчук Тетяни Михайлівни.

Загалом, на пленарному засіданні двадцять шостої сесії сьомого скликання було розглянуто 38 питань.

У ході засідання були прийняті рішення про:

- реорганізацію відділу соціального захисту Малолюбашанської сільської ради;

- затвердження структури, загальної чисельності апарату Малолюбашанської сільської ради та її виконавчих органів;

- затвердження назви вулиць в селах Кам'яна Гора, Мала Любаша та провулків в селі Мирне Костопільського району Рівненської області;

- надання матеріальної допомоги жителям сільської ради;

- передачу комунального майна в оперативне управління;

- встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021-2023 роки;

- встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021-2023 роки;

- утворення старостинських округів на території Малолюбашанської сільської ради та затвердження Положення про старосту.

Депутатами ради було затверджено:

- Програму проведення ремонтно-реставраційних робіт та завершення будівництва культових споруд в Малолюбашанській сільській раді на 2020-2021 роки;

- Положення про поховання померлих самотніх громадян.

Серед винесених на розгляд депутатів сільської ради були питання щодо внесення змін до раніше прийнятих програм та рішень:

- Програми економічного та соціального розвитку Малолюбашанської сільської ради на 2020 рік;

- сільського бюджету на 2020 рік,

- рішення сесії від 12.01.2018 року № 13 «Про матеріальне стимулювання сільського голови»;

рішення сесії від 12.01.2018 року № 14 «Про матеріальне стимулювання секретаря сільської ради»;

- рішення сесії від 12.01.2018 року № 8 «Про затвердження першого заступника сільського голови»;

- рішення сесії від 12.01.2018 року № 9 «Про затвердження заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого органу»;

- рішення сесії від 12.01.2018 року № 10 «Про затвердження заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого органу».

Загалом було розглянуто 20 земельних питань.

З усіх питань порядку денного депутатами сільської ради прийнято відповідні рішення.